[av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”]

تابلو فرش دستباف

تابلو فرش به نوعی از فرش گفته می شود که جنبه تزئینی دارد. تابلو فرش دستباف ایران از جمله موارد تزئینی و دکوری لوکس محسوب می شود که مورد توجه ایرانی ها و حتی مردمان اروپایی، آمریکایی و حتی شرق آسیا قرار دارد و در جهت زیبایی منزل و هنر دوستی این نوع تابلو ها را تهیه و نصب می کنند.

پایتخت تابلو فرش جهان در ایران قرار دارد که نقشه های فوق العاده ای بافته می شود و امروزه با استفاده از طرح های کامپیوتری تحول بزرگی صورت گرفته است. طرح های رایجی که در تابلو فرش ها استفاده می شود شامل طبیعت ، مناظر روستايي ، آيه های قرآن ، اشعار و متن های ادبی ، گل و گياه ، حيوانات ، چهره و افراد شاخص ، نقاشی های معروف ایران و جهان می باشد.

بافت اینگونه تابلو ها ریزبافت می باشد که فرش های هنری تصویری نیز بیان می شوند. چراکه می بایست جزئیات تصاویر و سایه روشن ها و قسمتهای کوچک و ریز تصویر کاملا نمایان و مشخص شود به همین دلیل با رج شمار بالا تولید می گردد. همچنین رنگ های استفاده شده در این تابلو فرشها بیشتر بوده و محصول نهایی از ظرافت و لطافت بالاتری برخوردار هست.

هدیه ای ماندگار: عزیزانتان را با یک هدیه ای خاص و ماندگار غافلگیر کنید. ما عکس عزیزانتان را گره به گره بافت می کنیم. تابلو فرش دستباف و تبدیل عکس ارسالی شما به تابلو فرش دستباف.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

همچنین امکان بافت ماشینی تابلو فرش و تابلو فرش چاپی نیز فراهم می باشد. می توانید برخی از نمونه تابلو فرش های ماشینی را در ادامه مشاهده نمایید: (جهت نمایش تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید)
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]
[av_masonry_gallery ids=’5276,5280,5277,5278,5279,5281,5286,5285,5284,5283,5282′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ gap=’large’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=”]
[/av_one_full]