اخبار یکتا فرش

فروش عمده سجاده مخمل شنل ابریشم و جانماز

عکس پیش فرض

صفحه ویژه تولیدی سجاده نماز مخمل – سجاده ابریشم یا شانل ابریشم

سجاده و جانماز روفرشی مخمل ابریشم از نمونه کارهای زیبای ایرانی ست که تولید آن در یزد می باشد.

سجاده های روفرشی شستشوی بسیار راحتی دارند و شستشوی آن با استفاده از ماشین لباسشویی انجام می گیرد و به هر تعداد دفعات هم که شسته شود بر رنگ و کیفیت و حالت آن تغییری ایجاد نمی شود.

شرکت هنرکده نیکزاد با تولید سجاده مخمل طرح ثنا و نیایش که شامل دو مدل سجاده با کعبه و بدون کعبه می باشد نمونه ای جدید و نو را به بازار ارائه نموده ست که به علت زیبایی و ریز بافت بودن و همچنین قیمت مناسب سجاده مخمل مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

قیمت جانماز مخمل ابریشم تولید شده در این کارگاه بسیار مناسب می باشد و در سایز 75 در 120 تولید و عرضه می شود.

نمونه های دیگر سجاده های تولید شده تحت عنوان سجاده ترک (ترکیه) و سجاده دورنگ ساده را می توانید از لینک های مذکور مشاهده نمایید یا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

در ضمن به غیر از سجاده مخمل نماز یکتافرش اقدام به ارائه فرش سجاده ای مسجد و طرح محرابی نیز نموده است و جهت مفروش نمودن مساجد و نمازخانه می توان از آن استفاده نمود، ما بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت را تضمین می کنیم.

سجاده ها در موارد مختلفی از جمله هدیه، مخصوصا برای دختر خانمهایی که تازه به سن تکلیف رسیده اند آن هم سجاده هایی با رنگ روشن و جذاب؛ همچنین کادو به عروس و داماد مخصوصا سجاده و جانماز ترمه ؛ برای استفاده در محل کار یا بیرون از خانه و شرکت در نمازجمعه و نماز عید فطر و شب های قدر استفاده می شود. (از روفرشی نیز می توان استفاده نمود)

پخش کنندگان و مغازه داران عزیز جهت اطلاع از قیمت عمده سجاده ها و فروش عمده سجاده نماز با شماره 09138504072 (نفیسی، مدیر فروش) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

اگر زیاد از سجاده استفاده می کنید حتما از سجاده های شنل ابریشم استفاده کنید که به راحتی در ماشین لباس شویی قابل شستشو هست و کیفیت و حالتش را از دست نمی دهد و رنگ ثابت هست.

[av_masonry_gallery ids=’5500,5501,5502,5503,5504,5505,5506′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ gap=’large’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av_uid=’av-4w27j1′]

[av_masonry_gallery ids=’5510,5511,5512,5513′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ gap=’large’ overlay_fx=” container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av_uid=’av-34f6od’]

از نمونه های دیگر سجاده مخمل ترک و سجاده ساده ارزان در زیر می توانید مشاهده نمایید:

[av_masonry_gallery ids=’8254,8244′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=’active’ container_links=’active’ id=” caption_elements=’none’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-2za00d’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.