عرضه و فروش عمده فرش ماشینی کاشان مستقیم از کارخانه

یکتا فرش خرید عمده فرش ماشینی از کارخانه با بالاترین کیفیت و خرید فرش ماشینی عمده با قیمت مناسب را فراهم نموده است و در جهت سهولت در خرید و مشاهده نمونه ها این سایت را در اختیار شما خریداران عمده فرش ماشینی قرار داده است.
شهر کاشان از بزرگترین قطبهای تولیدی فرش ماشینی محسوب می شود که همیشه خریداران عمده فرش ماشینی و همچنین خریداران خانگی جهت تامین نیازهای خود و خرید فرش به این شهر سفر می کنند.

جهت عضویت در کانال تلگرامی و مشاهده تمامی طرح ها اینجا کلیک کنید(https://t.me/arianakashan)

فرش به قیمت عمده

تجار و مغازه دارن و همچنین پخش کنندگان فرش ماشینی مشتریان خرید عمده فرش هستند. خرید عمده فرش معمولا در تعداد بالا صورت می گیرد و همین باعث می شود تا کارخانه توانایی مانور بیشتری بر روی قیمت داشته باشد و قیمت عمده فرش را به کمترین حالت ممکن قرار دهد. قیمت پایین خرید عمده فرش ماشینی سود فراوانی برای خریداران عمده دارد و همچنین تجار و پخش کنندگان نیز کمک زیادی به کارخانه ها می کنند و در پیشرفت صنعت فرش تاثیر به سزایی دارند.

پخش کنندگان و مغازه داران عزیز می توانید جهت همکاری و اطلاع از قیمت های عمده فرش ها با تراکم های مختلف با شماره 09138504072 (نفیسی) تماس بگیرید.

فروش و پخش انواع فرش

فرش های 700 شانه و حتی طرح 700 به علت قیمت مناسب و کیفیت بالای آنها بازار بسیار خوبی دارند و خریداران زیادی به دنبال این نوع فرش ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. فرش های 700 قیمت مناسبی نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارند و مشتریان خود را جذب می کنند اما فرش های هزار شانه و هزار و دویست شانه به علت ظرافت و زیبایی بالایی که دارند مخاطبان خاص خود را دارند و آن دسته از مشتریانی که به دنبال ظرافت و ریزبافتی فرش هستند به سمت این فرش ها با تراکم بالا کشیده می شوند.

امکان خرید عمده با قیمت مناسب انواع فرش ها با تراکم ها مختلف را در یکتا فرش برای شما عزیزان فراهم نموده ایم:
فرش طرح 700 شانه تراکم 2250
فرش 700 شانه تراکم 2550
فرش 1000 شانه تراکم 3000
فرش 1200 شانه تراکم 3600
فرش طرح 1500 شانه تراکم 4000
فرش گل برجسته

خرید حضوری و مستقیم فرش از کارخانه
یکتا فرش با اتکا به تکنولوژی و فناوری و ایجاد وب سایت و فروشگاه اینترنتی امکان بازدید مجازی و خرید غیر حضوری را فراهم نموده است تا هم در وقت و هزینه ها صرفه جویی شود. یکتا فرش دارای مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که موجب جلب اعتماد و اطمینان خریداران می باشد. بسیاری از خریداران عمده ما به صورت غیر حضوری هستند اما افرادی که مایل به خرید حضوری و تشریف فرمایی در کارخانه هستند با شماره های کارشناسان ما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا در کارخانه پذیرای شما بزرگواران باشیم

یکتافرش فروش ویژه ای هم برای فرش مسجد ، فرش حسینیه ، ارگانها و سازمان ها ، کمیته امداد و موسسه های خیریه ای که تامین جهیزیه دارند در نظر گرفته است. شما بانیان و خیرین عزیز می توانید هر تعداد فرش در هر سایز و تراکمی که مدنظرتان هست را با کارشناسان ما درمیان بگذارید کارشناسان مشاوره لازم را به شما خواهند داد تا بتوانید بهترین خرید با پایینترین قیمت را داشته باشید.

عامل فروش: نفیسی
جهت مشاوره و خرید با شماره 09138504072 (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.