اخبار یکتا فرش

سجاده قالیچه پشت لاتکس

عکس پیش فرض

سجاده های قالیچه ای پشت لاتکس از جمله سجاده های مدرن هست. با لاتکسی که پشت این نوع سجاده وجود دارد این سجاده ها سر نمی خورن و جمع نمی شوند و به راحتی می توان بر روی سرامیک از آنها استفاده نمود.

سجاده های پشت لاتکس نفیس ترین سجاده های بازار هستند و مقصد اصلی صادرات آن کشورهای عربی مانند قطر به خصوص دوحه قطر، امارات، عربستان سعودی و … می باشد.

این سجاده ها با بالاترین کیفیت در ایران و در یزد تولید و پخش می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و فروش عمده سجاده با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی، مدیر فروش) و یا آی دی تلگرام@nafisi_mehdi تماس بگیرید.

چند تصویر از این سجاده ها را در زیر مشاهد می نمایید این سجاده ها در چند طرح کعبه دار و بدون کعبه ، مدل ثنا و نیایش و در رنگبندی های متنوع تولید می شود.

[av_masonry_gallery ids=’8293,8296′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=’active’ container_links=’active’ id=” caption_elements=’title’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-4m1462′]

سجاده ها تنوع زیادی دارند که از انوع آن می توان به سجاده ترک و سجاده شنل ابریشم و سجاده ساده ارزان اشاره نمود که برخی از تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید و جهت سفارش می توانید از پل های ارتباطی که در بالا ذکر شده استفاده نمایید.

[av_masonry_gallery ids=’8254,8238,5505,5506′ items=’24’ columns=’flexible’ paginate=’pagination’ size=’flex’ orientation=” gap=’large’ overlay_fx=” animation=’active’ container_links=’active’ id=” caption_elements=’title’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av-medium-columns=” av-small-columns=” av-mini-columns=” av_uid=’av-2oi456′]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.