اخبار یکتا فرش

فرش ستاره کویر یزد

عکس پیش فرض

فرش ستاره کویر یزد از بزرگترین برند های تولید فرش ماشینی از ابتدای تاسیسش تا کنون بوده است. فرش ستاره کویر با تولید محصولات با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند و به برندی مطرح که همگی به عنوان فرش با کیفیت می شناسند تبدیل شود.

سال تاسیس این شرکت تولید فرش ماشینی به سال 1360 هجری شمسی بر می گردد که از همان ابتدا توانست قسمتی از بازار را ازآن خود کند و خود را به همگان بشناساند. فرش ستاره یزد ابداعات زیادی در زمینه های مختلفی داشته است و بسیاری از اولین ها در فرش ماشینی را به نام خود ثبت کرده است.

جهت اطلاع از قیمت فرش ستاره کویر یزد و خرید اینترنتی از منو سایت فرش ستاره کویر یزد را انتخاب نمایید و جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۸۵۰۴۰۷۲ (نفیسی) و یا آی دی تلگرام @nafisi_mehdi تماس بگیرید.

فرش ستاره کویر یزد
ستاره کویر یزد

فرش یزد همیشه پیشرو در تولید فرش های ماشینی با کیفیت و ماندگار بوده است و گروه ستاره کویر با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای بافت و آخرین تکنولوژی های تولید فرش ماشینی یکی از بزرگترین مجتمع های تولیدی فرش ماشینی در خاورمیانه محسوب می شود که تولیدات فرش های 320 شانه ، 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه در این مجتمع انجام می گیرد.

کارخانه فرش ستاره کویر یزد در طول سالهای فعالیت خود توانسته است بیش از 10 کلکسیون از تولیدات فرش ماشینی را داشته باشد که برخی از آنها برای اولین بار در جهان تولید شده اند. این امر به وسیله کارخانه فرش خاطره کویر یزد از زیر مجموعه های فرش ستاره کویر یزد که در سال 1377 تاسیس شد سرعت خوبی گرفت و توانست در زمینه های مختلف فرش ماشینی تولیدات خود را افزایش دهد.
ستاره کویر یزد دارنده گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت و لیسانس درالون آلمان و نشان واندویل اهدایی از وزیر اقتصاد بلژیک می باشد.

گروه ستاره کویر یزد ابداع کننده اولین نسل از فرش های دستباف گونه (hand look) در جهان است که شباهت بسیاری به قالی دستباف ایرانی دارند. اولین فرش دستباف گونه جهان در این شرکت با نام شاهکار کویر تولید شد.
ابداعات بعدی این بار در کلکسیون هزار و یک شب اتفاق افتاد و اولین فرش 1000 شانه 10 رنگ در جهان در سال 1392 تولید و عرضه شد.
اما این پایان کار نبود و در تداوم نوآوری های مجتمع کویر ید در سال 1394 برای اولین بار کلکسیون جدیدی به نام نقش جهان، 1000 شانه، 10 رنگ با ظرافت 2400000 سرنخ تولید شد که در نمایشگاه دوموتکس هانوفر آلمان در ژانویه 2016 به نمایش درآمد.

تولیدات کارخانه ستاره کویر یزد و فرش خاطره کویر یزد در کلکسیون های زیر می توانید مشاهده نمایید:

کلکسیون نقش جهان
کلکسیون شهریار
کلکسیون شهباز
کلکسیون شاه عباسی
کلکسیون شاهسون
کلکسیون ایساتیس
کلکسیون هزار و یک شب
کلکسیون شهرزاد
کلکسیون سوپر گلیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.